Benelli TRK 702 NOVINKA, ZÁRUKA 4 ROKY

Objem: 700 ccm
Vyrobeno: 2023
Výkon: 56 kW
Najeto: 0 km
Možnost odpočtu DPH Možnost splátek/leasingu
Kč 179.990,- vč. DPH
Mám zájem o tento stroj Předváděcí stroje
Stroj domůNemáte možnost nás navštívit osobně?
Stroj můžeme po dohodě zavést až k Vám!
img

BENELLI TRK 702  - NOVINKA 

*** ZÁRUKA 4 ROKY ***

 

Barevné varianty: Pearl White, Anthracite Grey, Forest Green

Výkonové varianty:  56 kW a 35 kW (skupina řid. oprávnění A2).

 

Přijímáme objednávky - rezervace - včasnou objednávkou si zajistíte dostupnost tohoto motocyklu na letošní sezónu a navíc za zvýhodněnou zaváděcí cenu, která je na tuto první množstevně omezenou várku poskytována! Zavolejte, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy.

 

Nabídněte svůj stroj protiúčtem - jednoduše, rychle a se zvýhodněním - ZDE!

 

Základní výbava v ceně motocyklu Benelli TRK 702:

 • Padací rámy
 • Zadní nosič
 • Kvalitní hliníkové kryty páček
 • 5“ TFT interaktivní display
 • Centrální stojan 

Tuto již bohatou základní výbavu můžete doplnit příplatkovým příslušenstvím:

 • Sada kufrů
 • Vyhřívané sedlo
 • Vyhřívané gripy
 • Vestavná kamera komunikující s motocyklem
 • Snížené sedlo
 • Padací rámy

 

Motocykl určený pro dobrodružství, vyvinutý výzkumným a vývojovým centrem Benelli Style Centre v Pesaru, který rozšiřuje a doplňuje řadu TRK a vstupuje do střední třídy. Snadný, intuitivní motocykl, ideální pro dlouhé vzdálenosti, poháněný zcela novým dvouválcovým motorem Benelli o objemu 698 cm3, který vznikl právě z potřeby vytvořit mezistupeň mezi motory o objemu 500 cm3 a 800 cm3, s využitím zkušeností získaných při vývoji a průmyslové výrobě obou typů motorů, optimalizací již přijatých technických řešení s logikou zmenšení rozměrů a hmotnosti, čímž se výrazně zvýšil výkon.

Motor dosahuje výkonu 76,2 k (56 kW) při 8750 ot/min a točivého momentu 68,2 Nm při 6250 ot/min, což zaručuje rychlou a pohotovou odezvu motoru. Časování je řešeno dvojitým horním vačkovým hřídelem, 4 ventily na válec, řetězovým pohonem a klikovým hřídelem s klikovými čepy posunutými o 180°. Elektronické vstřikování paliva se dvěma 41mm škrticími klapkami. Převodová jednotka je naopak vybavena šestistupňovou rozpojitelnou převodovkou s boční spojkou, které asistuje spojka v olejové lázni s momentovou klapkou, která umožňuje výrazně snížit sílu působící na spojkovou páku při zachování plynulého a přesného řazení.

Rám je tradiční trubkový s ocelovým plechem, typický pro modely domu Leoncino, odvozený pro tuto příležitost od modelu 500 ccm, který je schopen zaručit ovladatelnost a stabilitu za všech podmínek a je ideální zejména pro dlouhé cesty. Odpružení vpředu tvoří upside-down vidlice s 50mm průměrem a zdvihem 140 mm a hliníkové kyvné rameno s centrálním monoblokem nastavitelným v předpětí pružiny a hydraulickou brzdou v odskoku, se zdvihem 50 mm (168 mm u kola). Pohodlí a funkčnost jsou hesly modelu TRK 702, který je standardně vybaven velkou kapotáží, jež poskytuje optimální ochranu jezdce i spolujezdce. 

Vysoce výkonný brzdový systém zajišťuje přední dvojitý kotouč o průměru 320 mm se čtyřpístkovým třmenem a zadní kotouč o průměru 260 mm s jednopístkovým třmenem.  

Jako volitelné příslušenství má TRK 702 také inovativní palubní kameru integrovanou do předního zobáku kola, která umožňuje nahrávat videa a pořizovat fotografie v reálném čase stažením aplikace do mobilního telefonu a připojením přes wi-fi.

 

Technická data:

Motor - Vodou chlazený. řadový 2 válec

Objem - 698 cc

Výkon - 56 kW  (možnost 35 kW)

Kroutící moment - 68 Nm

Převodovka - 6 rychlostí

Výška sedla - 790 mm

Objem nádrže - 20 L

Hmotnost - 235 Kg

Rozměry kol - 17´ (přední), 17´ (zadní) / 120/70R17, 160/60R17

Vidlice - UPS vidlice 50mm, zdvihy 140mm

Zadní tlumič - Plně nastavitelný zadní tlumič, zdvih 168 mm

Přední brzda - 2x plovoucí kotouč 320 mm, dvoupístkové třmeny

Zadní brzda - 1x kotouč 260 mm, jednopístkový třmen

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme.