Linhai UTV E-5S Electric, 5let záruka

Objem: 0 ccm
Model: 2024
Výkon: 10 kW
Najeto: 0 km
Možnost odpočtu DPH Možnost splátek/leasingu
Kč 249.990,- vč. DPH
Mám zájem o tento stroj Předváděcí stroje
Stroj domůNemáte možnost nás navštívit osobně?
Stroj můžeme po dohodě zavést až k Vám!
img

LINHAI UTV E-5S Electric 2x4 SPZ

 

!!! NYNÍ AKCE při zakoupení stroje prodloužená záruka 5 LET!!!

 

Nabídněte svůj stroj protiúčtem - jednoduše, rychle a se zvýhodněním - ZDE!

 

- možnost svézt se na předváděcím modelu přímo na prodejně: ANO

 

Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 

 

Tichý a čistý provoz, nulové emise a dlouhý dojezd. To jsou klíčové výhody, které dávají elektrickému UTV Linhai E-5S široké možnosti použití - od údržby golfových hřišť, parků a městské zeleně přes práci v zoologických a botanických zahradách až po neomezený vjezd do skladů, továrních hal, průmyslových areálů a uzavřených prostor, nebo tiché výjezdy za lovem - Linhai E-5S zvládne všechno, ať pracuje jakkoli tvrdě. A přitom žádný hluk, žádné výfukové plyny, žádné plašení zvěře a výrazně levnější provoz než UTV se spalovacím motorem. Linhai E-5S vás velmi příjemně překvapí nízkými provozními náklady: nepotřebuje benzín, naftu ani plyn, žádné výměny motorových olejů a filtrů, a přitom je stejně pracovitý jako každé jiné UTV. Snadno ovladatelný podvozek zajišťuje bezpečnou a stabilní jízdu, velkou sklopnou korbu lze snadno přeměnit na prostorné plato. A pak je tu výbava: už v základní ceně nabízí Linhai E-5S plné čelní plexi, plastovou střechu, masivní přední ochranný rám, ochranné boční dveře, hlavové opěrky nebo atraktivní litá hliníková kola. 

Tichý elektrický motor

Elektrický motor je prakticky bezhlučný a neprodukuje žádné výfukové plyny. Proto jej můžete používat nejen na farmách, chatách a zahradách, ale také v halách a uzavřených prostorách. Elektromotory mají oproti spalovacím motorům i další výhody: spalovací motor vyžaduje pro dosažení výkonu a točivého momentu vysoké otáčky, ale s elektromotorem máte maximální točivý moment k dispozici už od nulových otáček, což oceníte třeba při rozjezdu do prudkého kopce. Elektromotor pracuje s až 95% účinností, má nižší provozní náklady a není citlivý na změny teplot, takže se nemusíte obávat, že v zimě nenastartujete.

Baterie Varta Professional

UTV Linhai E-5S pohánějí jedny z nejkvalitnějších a nejrobustnějších baterií na trhu - vysokovýkonné trakční baterie Varta Professional Deep Cycle AGM. Tyto špičkové baterie mají díky nejmodernějším technologiím obrovskou rezervu energie a extrémně dlouhou výdrž. Největší předností těchto trakčních baterií je však jejich vynikající cyklická odolnost. Trakční baterie jsou konstruované tak, že jim nevadí dlouhodobé opakované hluboké vybíjení, na rozdíl od běžných startovacích autobaterií, které vysoké cyklické zatěžování s opakovaným nabíjením a vybíjením silně namáhá. Baterie Varta Professional Deep Cycle AGM jsou zcela bezúdržbové a odolné proti vytečení. 

Odolný podvozek

Dobrou průchodnost terénem a výbornou stabilitu zajišťuje široký snadno ovladatelný podvozek s kvalitními pneumatikami, velkými zdvihy pérování a nízko položeným těžištěm. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena a jsou odpružena kvalitními hydraulickými tlumiči. U zadních tlumičů lze nastavit tuhost pružin.

Sklopná multifunkční korba

Na prostornou ocelovou sklopnou korbu naložíte všechno, co potřebujete odvézt. Díky praktickému vyklápěcímu zadnímu čelu a pohodlnému sklápění pomocí plynových vzpěr je složení nákladu hračkou. Pro převážení rozměrných nákladů lze bočnice snadno sejmout a přeměnit tak korbu na prostorné nákladní plato.

Veškeré ovládání po ruce

Volant a všechny ostatní ovládací prvky jsou přehledně a ergonomicky uspořádané, všechno je v dosahu a přesně tam, kde to intuitivně očekáváte, ovládání vám zcela přirozeně padne do ruky. To výrazně usnadňuje práci, pozornost při jízdě není ničím rozptylována a stroj máte neustále pod kontrolou.

Účinné hydraulické brzdy

Kotoučové brzdy s vysokou brzdnou silou na všech čtyřech kolech spolehlivě zastaví stroj i s těžkým nákladem. Díky progresivnímu nástupu účinku je brzdění citlivé a předvídatelné.

Bohatá výbava již v základu

Již v základní ceně nabízí Linhai E-5S bohatou výbavu. V ní nechybí například litá hliníková kola, pevná plastová střecha odolná UV záření, celoplošné přední plexisklo, LED přední reflektory a zadní koncová světla, masivní přední ochranný rám, ochranná boční dvířka, madla pro spolujezdce, robustní variabilní sklápěcí ocelová korba s plynokapalinovými vzpěrami, hlavové opěrky nebo zpětná zrcátka..

 

Technické specifikace:

Pohon

Typ:

třífázový indukční elektrický motor s měděnými rotory

Napětí:

 

Výkon:

60V   

 

9,7 kW / 1950-2100 ot./min

 

Akumulátory:

5x bezúdržbová baterie Varta Professional Deep Cycle AGM 12V/150Ah

Dojezd a čas dobíjení

Dojezd dle použití:

40-60 km

Doba nabíjení:

8-9 hod

* Údaje o dojezdu jsou založeny na jízdě průměrnou rychlostí 30 km/h bez nákladu.

Hnací systém

Pohon:

2x4 - zadní

Rychlosti:

dopředná, neutrál, elektronická zpátečka / 2 jízdní režimy - POWER a ECONOMY

Koncový převod:

přímý pohon zadních poloos

Podvozek

Zavěšení přední:

nezávislé, McPherson 

Zavěšení zadní:

nezávislé, dvojitá A-ramena IRS

Pérování přední:

hydraulické kapalinové tlumiče

Pérování zadní:

hydraulické kapalinové tlumiče, pružiny s nastavitelným předpětím

Brzdy přední:

2x hydraulická kotoučová s vrtanými kotouči

Brzdy zadní:

2x hydraulická kotoučová s vrtanými kotouči

Pneumatiky přední:

AT 24 x 8 - 12

Pneumatiky zadní:

AT 24 x 8 - 12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:

2700 mm

Celková šířka:

1420 mm

Celková výška:

1870 mm

Výška sedadel:

850 mm

Rozvor:

1805 mm

Rozměry korby:

1100x930x235 mm

Provozní hmotnost:

442 kg

Přístroje a osvětlení

Displej:                    

digitální multifunkční displej s funkcemi: rychloměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počítadlo najetých motohodin, palubní hodiny

Kontrolky:

ukazatele směru, dálková světla

Osvětlení:

LED přední světlomety, LED koncová / brzdová světla

Výbava

Litá hliníková kola, variabilní sklápěcí ocelová korba s plynokapalinovými vzpěrami, pevná plastová střecha odolná UV záření, celoplošné přední plexisklo, masivní přední ochranný rám, ochranné boční dveře, madla pro spolujezdce, hlavové opěrky, zpětná zrcátka

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz:

ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)

Registrační značka (SPZ)

v ceně (při přebírání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

 

 

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme.