Access Motor Tomahawk 400 SPZ

Objem: 400 ccm
Vyrobeno: 2020
Výkon: 0 kW
Najeto: 0 km
Možnost odpočtu DPH Možnost splátek/leasingu
Kč 134.990,- vč. DPH
Mám zájem o tento stroj Předváděcí stroje
img

Access Tomahawk 400 SPZ
 

homologace T3b = žlutá SPZ

Řidičské oprávnění skupiny B = automobil

Motor

Silný čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec o objemu 360 ccm hravě zvládá ostrou sportovní jízdu i pohodové víkendové projížďky. Robustní konstrukce zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost všech komponentů. Spolehlivé elektrické startování.

Pohon

Automatická převodovka od předního japonského výrobce F. C.C. zajišťuje dokonale plynulou jízdu bez nutnosti řazení, takže se můžete plně soustředit pouze na řízení. Další velkou výhodou této převodovky je vysoký výstupní moment při velmi nízkých otáčkách. Přenos výkonu na zadní kola zajišťuje spolehlivý řetěz.

Podvozek

Za své výborné jízdní vlastnosti vděčí Access Tomahawk kvalitnímu pérování a tuhému trubkovému rámu s nízko položeným těžištěm. Přední kola jsou nezávisle zavěšena v širokých dvojitých A-ramenech, zadní náprava je odpérovaná centrální pružicí a tlumicí jednotkou s přepákováním. Výsledkem je sportovní, snadno ovladatelný podvozek s vysokou stabilitou v zatáčkách, lehkým a přesným řízením a tolerantním jízdním projevem.

Brzdový systém

Výkonné brzdy jsou spolehlivě dimenzovány na razantní brzdění při ostré jízdě. Tři velké brzdové kotouče zajišťují vysokou brzdnou sílu v prudkých kopcích i při rychlé jízdě. Snadné ovládání všech brzd nožním pedálem nebo řídítkovou páčkou jen na přední kola.

Hliníková kola

Vynikající pneumatiky Kenda jsou vyhlášené pro svůj jedinečný grip, umožňující rychlou agresivní jízdu v jakémkoli terénu. Směrový vzorek zajišťuje přesné řízení a dokonalý záběr při vysoké rychlosti. Vysoce kvalitní hliníkové disky se zpevněnými okraji mají vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Technické Parametry:

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme