Arctic Cat HDX 700i XT SPZ

Objem: 700 ccm
Vyrobeno: 2020
Výkon: 35 kW
Najeto: 0 km
Možnost odpočtu DPH Možnost splátek/leasingu
Kč 429.990,- vč. DPH
Mám zájem o tento stroj Předváděcí stroje
img

Arctic Cat HDX 700i XT

MADE IN USA! 

Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 

 

S Arctic Catem HDX nemá práce žádnou šanci. S největší variabilní korbou, největšími úložnými prostory, tažnou silou 680 kg a špičkovým podvozkem FOX bude i těžká práce snadná. Arctic Cat HDX v novém přitažlivém designu je ultimativní pracovní stroj, s motorem 700 ccm a výškově stavitelným volantem dokonale připravený pro nejtěžší pracovní výzvy. Užitečná hmotnost je obrovská, stejně jako sklápěcí variabilní korba. Velké úložné prostory na bocích a v přední kapotě pojmou vše co při práci potřebujete, tři místa v kabině jsou k nezaplacení, když vaše práce vyžaduje pár rukou navíc.

 

Motor 700 EFI: výkonný a spolehlivý

Sílu na rozdávání má kapalinou chlazený čtyřventilový motor 700 H1 695 ccm EFI, robustní jednoválec H1 s obrovskou tažnou sílou a velkým točivým momentem vyráběný v naší motorárně v St. Cloud v USA. Elektronické vstřikování paliva zajišťuje nízkou spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšce a spolehlivé startování při každé teplotě.

 

Špičkový podvozek FOX

HDX (TM) je připraven pro nejtěžší práce. A těžké náklady vyžadují pérování, které svůj úkol zvládá. Špičkové jízdní vlastnosti dává Arctic Catu HDX vynikající pérování FOX FLOAT (R). Přední pérování je perfektní, ale zadní pérování vás doslova nadchne: je-li třeba, zadní jednotky FOX FLOAT (R) vám umožní zvýšit tlak vzduchu pro větší pohodlí jízdy. Plně nezávislé zavěšení všech kol poskytuje 254 mm zdvihu a 254 mm světlé výšky pro maximální prostupnost terénem. Těžká práce nebo víkendové ježdění – pro Arctic Cat HDX žádný problém.

 

Posilovač řízení s variabilním účinkem

Snadné řízení i s půltunou na korbě a 680 kily na přívěsu. Elektrický posilovač řízení EPS s variabilním účinkem snižuje sílu potřebnou k řízení, snižuje únavu za jízdy a zároveň tlumí nárazy přenášené do volantu. Řízení tak vyžaduje minimální úsilí, a to hned jakmile otočíte klíčkem - při otáčení na místě, při jízdě krokem, přes překážky nebo s plným nákladem.

 

DURAMATIC (TM) automatická převodovka

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic (TM) je stavěná pro nejtěžší podmínky. Robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti jízdy nebo zatížení motoru. Variátor je navíc doplněn o odstředivou rozběhovou spojku, díky které může zůstat primární spojka neustále sepnutá. Tím se výrazně snižuje opotřebení hnacího řemene, záběr je prakticky okamžitý a dokonale plynulý. Převodovka Duramatic (TM) s polohami L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking) zároveň podporuje účinné brzdění motorem při jízdě z kopce.

 

Kotoučové brzdy na všěch kolech

Mohutně dimenzované hydraulické brzdy se čtyřmi kotouči a velkým průměrem brzdových pístků poskytují přesvědčivou brzdnou sílu. Brzdy s progresivním nástupem a vyváženým účinkem na přední a zadní nápravě jsou skvěle předvídatelné a bezpečně zastaví váš stroj i s přívěsem nebo těžkým nákladem.

 

Technické parametry:

Motor

Typ motoru: čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 695 ccm
Zapalování: CDI
Chlazení: kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická Duramatic, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu: ano, elektrické ovládání
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Pérování zadní: Značkové hydraulické tlumiče FOX FLOAT (R)
Zdvih pérování P/Z: 254 / 254 mm
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová
Pneu přední: 26 x 9-14, Duro Kaden
Pneu zadní: 26 x 11-14, Duro Kaden

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3277 mm
Celková šířka: 1524 mm
Celková výška: 2007 mm
Světlá výška: 254 mm
Rozvor: 2159 mm
Hmotnost bez náplní: 618,2 kg
Palivová nádrž: 31 litrů

Ostatní vlastnosti

Místa k sezení: 3
Posilovač řízení: ano, s variabilním účinkem
Tažná síla: 680,4 kg
Korba - nosnost: 453,6 kg
Korba - vnitřní rozměry: 1420 x 1050 x 260-360 mm
Tachometr / otáčkoměr: analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace: ano

Vybavení

Výbava v ceně: 3 místa k sezení, posilovač řízení, hliníkové disky, výškově nastavitelný volant, příruční schránka, sklápěcí nákladní korba, poloha Parking, pneu Duro Kaden, homologace pro 2 osoby

 

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme