Access Motor DRR 100 2T REVERSE = SE ZPÁTEČKOU

Objem: 100 ccm
Vyrobeno: 2020
Výkon: 0 kW
Najeto: 20 mth
Možnost splátek/leasingu
Kč 44.900,-
Mám zájem o tento stroj Předváděcí stroje
Stroj domůNemáte možnost nás navštívit osobně?
Stroj můžeme po dohodě zavést až k Vám!
img

Access Motor DRR 100 2T REVERSE =  SE ZPÁTEČKOU

Stroj skladem v areálu prodejny Outdoor Liberec – i tak je nutné si termín prohlídky domluvit předem.

Nabídněte svůj stroj protiúčtem - jednoduše, rychle a se zvýhodněním - ZDE!

 • Krásný stav
 • Kvalitní dětská čtyřkolka 
 • Zpátečka 
 • Zánovní pneu
 • Nadstandardní příplatkové zadní madlo
 • Zánovní brzdové obložení
 • Přední nárazník
 • Elektrické i manuální startování
 • Seřízena a připravena na sezónu
 • Mazání motoru z oddělené nádobky na olej ( není třeba míchat benzín s olejem)

  REVERSE = MODEL SE ZPÁTEČKOU!!

  SKVĚLÝ STROJ! DOPORUČUJEME! NAPROSTO BEZ STAROSTÍ! TENTO MODEL JE VYRÁBĚN JIŽ 13let!!!


  Firma FOX Shox (tlumiče) vyrábí sériově tlumiče pouze na jedinou dětskou čtyřkolku a tou je Access DRR! 

  Velmi kvalitní čtyřkolka do které nepotečou další investice! Dvoutaktní motor velmi živá a svižná! 


  Ideální stroj pro děti od 5ti do 15ti i více let! (bez problémů uveze i dospělého člověka + dítě)

  V USA nejpoužívanější stroj pro dětské závody

  Jedna z nejpropracovanějších dětských čtyřkolek pro nejmladší piloty a budoucí šampiony, širší a stabilnější než většina ostatních dětských modelů. S velmi hravým a snadným ovládáním, nízko položeným těžištěm, automatickou převodovkou a elektrickým startováním je továrnou na zábavu pro aktivní děti. Silnou stránkou je i motor s vysokou rezervou výkonu. Ten můžete pro začátek omezit, ale díky objemu 90ccm má DRR 100 potenciál pro další rozvoj mladého pilota, takže ho ani po čase nepřestane bavit tak jako padesátka. Další výhodou je zpátečka, která vašemu dítěti umožní dostat se samo ze svízelné situace.

  Zpátečka

  Zpátečka umožňuje lepší manipulaci v obtížných místech. Díky zpátečce dítě samo rychle vyřeší každou svízelnou situaci, aniž byste jako rodiče museli pokaždé čtyřkolku ručně vracet do původního směru. Stačí jednoduše zvolit rychlost vpřed nebo vzad, a jede se dál.

  Motor

  Malí piloti si okamžitě zamilují tento živý dvoudobý motor s dostatkem výkonu pro celodenní řádění. Automatické mazání samočinně upravuje optimální dávkovací poměr oleje, takže odpadají starosti s přípravou mixu. Jednoduchý a spolehlivý vzduchem chlazený motor má nízké nároky na údržbu a dostatek výkonu. Ten lze pro začátek omezit, ale po otevření dítě s překvapením objeví pravý potenciál této čtyřkolky.

  Podvozek

  Většina dětských čtyřkolek je dobrá jen na učení základů, ale tím jejich možnosti končí - jak se vaše dítě zrychluje, stávají se nebezpečnými. Access DRR 100 však má v zásobě stále nové a nové schopnosti, díky kterým se vaše dítě učí a zdokonaluje neustále. Je širší a stabilnější, a umožňuje bezpečné projíždění zatáček bez nebezpečí převrácení. Kvalitní pérování nevyrazí dítěti řídítka z rukou a vykouzlí mu úsměvy na tváři.

  Pohon

  Automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit pouze na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Další výhodou této automatické převodovky je, že zátah motoru při akceleraci je zcela plynulý a bez jakéhokoli přerušení hnací síly při přeřazování. Zadní kola jsou poháněna řetězem, který je v místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý.

  Přední a zadní odpružení

  Kvalitní pružicí a tlumicí jednotky, vzadu s progresivní pružinou, jsou pětipolohově seřiditelné v závislosti na profilu a náročnosti tratě, na rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče žehlí všechny terénní nerovnosti, jízda je maximálně příjemná a bezpečná. Plně nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci kol a tím optimální ovladatelnost v zatáčkách.

  Brzdový systém

  Brzdový systém vzadu s kotoučovou a vpředu s bubnovými brzdami je dostatečně dimenzován a snadno ovladatelný pomocí ručních páček na řídítkách. Nožní nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, čímž je minimalizována možnost sklouznutí dětské nohy a umožněn bezpečný pohyb při jízdě.

  Závodní sedlo

  Nekompromisní přístup se promítá i do konstrukce sedla. To svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje vynikající oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlné, takže na něm dítě s úsměvem může strávit třeba celý den. Mysleli jsme i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.

  Osvětlení

  I když se zábava protáhne až do západu slunce, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. S účinným předním reflektorem a skvěle viditelným zadním světlem si bezpečně najdete cestu domů i za šera.

  Bezpečnost

  U čtyřkolky DRR 100 kladen zásadní důraz na bezpečnost jízdy. Díky mnoha bezpečnostním prvkům tak čtyřkolka sama napomáhá udržet vaše dítě při jízdě v bezpečí. Mezi nejdůležitější bezpečnostní prvky patří: zakrytý hnací řetěz, možnost omezení maximální rychlosti, jednoduché a přehledné ovládání, bezpečné brzdy se snadným ovládáním páčkami, zakulacené hrany všech plastů bez ostrých okrajů, funkční osvětlení vpředu i vzadu, celoplošné podlahové protiskluzové nášlapy bez rušivého brzdového pedálu, nízká poloha těžiště a kvalitní odpružení.

  Motor

  Typ motoru: dvoudobý jednoválec
  Objem: 89,2 ccm
  Vrtání/zdvih: Ø52 x 42
  Kompresní poměr: 9.1
  Chlazení: vzduchové
  Zapalování: C. D. I. 
  Startér: elektrický, záložní nožní
  Karburátor: Sun World PWK 21

  Hnací systém

  Pohon: zadní nápravy
  Převodovka: CVT Variátor (se zpátečkou) 
  Koncový převod: řetězem

  Podvozek

  Zavěšení přední: nezávislá A-ramena
  Zavěšení zadní: spojené (kyvná vidlice) 
  Pérování přední: hydraulické tlumiče
  Pérování zadní: hydraulický tlumič
  Brzdy přední: 2x bubnová
  Brzdy zadní: 1x 220 mm hydraulický disk
  Pneu přední: AT 19 x 7 - 8
  Pneu zadní: AT 18 x 9.5 - 8

  Rozměry a hmotnosti

  Celková délka: 1470 mm
  Celková šířka: 900 mm
  Celková výška: 970 mm
  Výška sedadla: 700 mm
  Světlá výška: 170 mm
  Rozvor: 1010 mm
  Hmotnost bez náplní: 122 kg
  Palivová nádrž: 5 litrů

 • Splátky již od Kč 310,– / měsíc
 • Protiúčet možný

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme.