Arctic Cat ALTERRA 400 4x4 SPZ

Objem: 400 ccm
Vyrobeno: 2020
Výkon: 0 kW
Najeto: 0 km
Možnost odpočtu DPH Možnost splátek/leasingu
Kč 155.990,- vč. DPH
Mám zájem o tento stroj Předváděcí stroje
img

Arctic Cat ALTERRA 400 4x4 SPZ

MADE IN USA!

Ideální stroj do provozu k hotelům, penzionům, restauracím. Vhodný stroj pro půjčovny.

Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 

 

Pracovně-rekreační Arctic Cat Alterra 400 je dosud nejkomplexnější kombinací dokonalého odpružení, špičkové ovladatelnosti, úžasného designu a promyšlené funkčnosti. S atraktivním moderním vzhledem, výkonným motorem 366ccm, zcela novým vylepšeným podvozkem a novými kompozitními nosiči předstihuje Arctic Cat Alterra 400 konkurenci ve všech směrech, od výkonu přes jízdní vlastnosti až po užitnou hodnotu a dlouhodobou spolehlivost.

 

Motor 400: spolehlivý a výkonný

Pokud jde o sílu motoru, nebudete chtít věřit, že tento vzduchem a olejem chlazený čtyřdobý čtyřventilový motor o objemu 367 ccm je pouze jednoválec. Kombinace výkonného motoru a dokonalého podvozku Alterry 400 vám při každé jízdě spolehlivě vykouzlí úsměv na tváři. 

Nový podvozek: nižší těžiště a delší rozvor

Od základu zcela nový podvozek má nižší těžiště arozvor prodloužený o 5 cm, což se pozitivně odrazilo na výrazně vyšší stabilitě jízdy. Přes delší rozvor však zůstala celková délka čtyřkolky zachována. Nový podvozek dává čtyřkolce mnohem lepší ovladatelnost, jedinečnou obratnost a dominantní jízdní vlastnosti v terénu - hrboly po cestě si Alterra dává k snídaní, obědu i k večeři. A protože motor je v novém rámu uložen o 8 cm víc vepředu, máte nyní ve stupačkách ještě více místa pro snadnější ovládání, v místě stupaček je Alterra navíc užší pro větší jízdní pohodlí. 

Promyšlená ergonomie: optimální jízdní poloha

Nová Alterra vás příjemně překvapí svojí dokonale promyšlenou ergonomií. Jízdní poloha je vzpřímenější a uvolněnější, což přináší lepší ovladatelnost asnižuje únavu z jízdy. A se zmenšeným poloměrem otáčení, vyžadujícím menší zásahy řidiče, je tahle čtyřkolka také obratnější a daleko snáze ovladatelná. 

Pohon 4x4: elektricky připojitelný

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtežším terénem. U čtyřkolek Actic Cat Alterra si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD) a pohonem všech kol (4WD). Výhodou tohoto systému je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem zapojit podle situace, a ne jako u atomatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začala protáčet. 

SpeedRack 2

Kompletně přepracovaný systém SpeedRack 2 z extrémně odolného, ocelovými trubkami vyztuženého kompozitního plastu s protiskluzovým povrchem TPE poskytuje pevnou a stabilní platformu s možností rychlého upínání příslušenství. Za několik vteřin připevníte na přední nebo zadní nosič SpeedRack 2 jakékoliv kompatilní příslušenství, pouzdro na pušku nebo držák nářadí, aniž byste se museli obávat, že cestou něco ztratíte. 

Naviják 3000 lbs

Spolehlivý naviják s velkou tažnou silou 3000 lbs (1,3 tuny) je neocenitelným pomocníkem kdykoli se potřebujete dostat z nejhoršího, při stahování dřeva nebo pro ovládání radlice. Naviják funguje spolehlivě i pod vodou, jeho dálkové ovládání má dostatečně dlouhý kabel, ale co je vůbec nejlepší: je už v ceně čtyřkolky!

Homologované tažné zařízení

Vašeho Arctic Cata si budete chtít užívat kdykoli to půjde. Uvidíte sami. Proto jsme všechny naše čtyřkolky vybavili extrémně robustním homologovaným tažným zařízením. Připojte za něj vozík, přívěs nebo závěsný systém SpeedPoint a odvezete, přivezete a uděláte jednoduše všechno.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Motor

Typ motoru:

čtyřdobý jednoválec SOHC, 4 ventily

Objem:

367 ccm

Vrtání x zdvih:

81 x 71,2 mm

Zapalování:

CDI

Chlazení:

vzduchem a olejem

Hnací systém

Pohon:

2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný

Převodovka:

automatická CVT, L/H/N/R, brzdění motorem

Koncový převod:

kardanem

Podvozek

Zavěšení přední:

nezávislé, dvojitá A-ramena

Zavěšení zadní:

nezávislé, dvojitá A-ramena

Pérování přední:

Ride-in, hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin

Pérování zadní:

Ride-in, hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin

Brzdy přední:

2x hydraulická kotoučová

Brzdy zadní:

1x hydraulická kotoučová

Pneu přední:

24 x 8 -12, Kenda Pathfinder

Pneu zadní:

24 x 10-12, Kenda Pathfinder

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:

2130 mm

Celková šířka:

1130 mm

Celková výška:

1190 mm

Světlá výška:

254 mm

Hmotnost bez náplní:

283 kg

Palivová nádrž:

15 litrů

Ostatní vlastnosti

Přední nosič:

kompozitní nosič SpeedRack 2 s protiskluzovým TPE povrchem, nosnost 34 kg

Zadní nosič:

kompozitní nosič SpeedRack 2 s protiskluzovým TPE povrchem, nosnost 68 kg

Tachometr / otáčkoměr:

digitální / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace:

ano

Registrační značka (SPZ):

v ceně

Řidičské oprávnění:

skupina B (osobní automobil)

Vybavení

Výbava v ceně:

Elektrický naviják 3000 lbs, homologované tažné zařízení, kompozitní přední a zadní nosiče zavazadel SpeedRack 2, ocelové práškově lakované disky, el. přepínatelný pohon 2WD/4WD, přehledný digitální multifunkční displej

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme