Access Max5 400i na Expedici na Ukrajině 2012
Více aktualit

Access Max5 400i na Expedici na Ukrajině 2012

Řekli byste, že se zadokolkou nelze absolvovat akce jako expedice na Ukrajinu? a to ještě bez navijáku a skoro celou akci ve dvou na jedné čtyřkolce?

Ano lze! Čtyřkolka Access Max5 400ccm efi to dokázala ! Pouze zadní hnaná náprava a to ještě řetězem nás zvládla povozit celých 500km ukrajinským terénem a to po většinu času ve dvou ! Měli jsme to štěstí a jeli na Ukrajinu otestovat i novinku Access Max 700Axi efi 4x4. Již po našem testování z ČR víme, že se bude jednat o stroj min.dosahující kvalit i výkonu čtyřkolek Suzuki KingQuad nebo Yamaha Grizzly, avšak za dostupnější cenovku a především s oficiální legální homologací.  Avšak to by se nesměla stát na dopr.insp. při přihlašování stroje na SPZ úřednická chyba...mimo 15hodinového zdržení Maďary na hranicích, odjíždíme bez zabaveného stroje Access Max 700Axi.. Díky tomu se pár výprav muselo uskutečnit ve 2osobách na Maxiku čtyřstovce...

Mnohé výjezdy byly tak prudké, že spolujezdec se musel přemístit na přední část rámu, aby se stroj nepřevrátil. Se zařazenou redukcí a velkou dávkou odvahy, Max5 zdolal i ty nejprudší kopce .

Nejdelší denní výlet měřil 160km. Byl to celodenní výlet s minimem pauz. Spletitost sjezdů a výjezdů nebrala konců, lehké brodění jsme absolvovali, náročné jízdy přes velké kameny ve vyschlých řečištích, dlouhé hřebenovité přejezdy, kde se musí dávat pozor na ten nekonečný sráz metr vedle vás, jízda lesními cestami - prostě všeho chuť.

S Maxem jsme týdenní akci zdolali bez jediného technického problému či trable. Kromě pár bočních a dvou zádových kolizích, které se obešly také bez poškození, byla expedice velmi povedená !

Jednoznačně po této akci s Maxem5, u nás tato čtyřkolka výrazně poposkočila v pomyslném žebříčku hodnocení vzhůru !

Čtyřkolka za necelých sto tisíc korun se nám postarala o velmi vydařené zážitky. Od teď nahlížíme na Maxe věřte-nevěřte, trochu jinak...

Co po tom teprve ukáže Access Max 700 Efi 4x4  .......

prohlédněte si fotogalerie

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme