Volné pracovní pozice

Láká Vás pracovat v prostředí čtyřkolek a motocyklů? Pokud se chcete stát součástí našeho teamu, dejte nám o sobě vědět! Aktuálně hledáme kolegy, či kolegyně na tyto pracovní pozice:

Pracovník v prodejně moto-příslušenství a doplňků

Typ pracovního poměru: HPPMísto práce: LiberecObor: obchod/prodejNástup: IhnedPlat: 35.000,- Kč

Náplň práce

  • Práce se zbožím
  • Příprava náhradních dílů
  • Péče o sklad
  • Zadávání inzerce

Požadujeme

  • Muž, ochota pracovat, dále se zdokonalovat, příjemné vystupování, loajalita, ZODPOVĚDNOST. Klasické znalosti práce s PC. NENÍ NUTNOSTÍ znalost motocyklů, čtyřkolek a zboží tohoto zaměření! Zaškolíme, naučíme! Bydliště v LBC výhodou.
    Požadované vzdělání: není rozhodující

Nabízíme

  • Bonusy po zapracování, dobrých výsledcích, znalosti oboru. Možnost platového i profesního růstu.

Dotazy a životopisy vč. fotografie zasílat: adela@outdoor-liberec.cz

Mechanik – opravář motocyklů a čtyřkolek (servisák)

Typ pracovního poměru:HPPMísto práce:LiberecNástup:IhnedPlat: 35.000,- Kč

Náplň práce

  • Servis a opravy motocyklů a čtyřkolek (servisní prohlídky, přezouvání,vyvažování pneu, apod.), přípravy motocyklů na bazarový prodej, přípravy naSTK, atd..

Požadujeme

  • Znalost oboru (odborné vzdělání nahraditelné praxí), bezúhonnost, ochota pracovat a dále se zdokonalovat, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita.

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Firemní benefity.

Dotazy a životopisy vč. fotografie zasíleje na: ondrej.bahnik@outdoor-liberec.cz

Pracovník pro udržování čistoty a pořádku na dílně

Typ pracovního poměru:HPPMísto práce:LiberecNástup:IhnedPlat: 20.000,-Kč

Náplň práce

  • Úklidové práce v servisu motocyklů a čtyřkolek (mytí strojů, úklid a udržování pořádku a čistoty,podpora chodu dílny, rozvozy, atd ...). Možnost platového i profesního růstu.Pracoviště Liberec.

Požadujeme

  • Muž. Praxe (zkušenosti) výhodou - není nutností. Zaškolíme!Požadujeme pracovitost, spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost, ochotu sezdokonalovat, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita. ŘP výhodou.

Nabízíme:

Pracovní poměr na dobuneurčitou. Firemní benefity. Férové jednání.

Dotazy a životopisy vč. fotografie zasíleje na:ondrej.bahnik@outdoor-liberec.cz nebo tel.: +420 774 940 211

dozvědět více o pozici

Sdělte nám o sobě více, životopisy zasílejte nejlépe včetně fotografie