Volné pracovní pozice

Láká Vás pracovat v prostředí čtyřkolek a motocyklů? Pokud se chcete stát součástí našeho teamu, dejte nám o sobě vědět! Aktuálně hledáme kolegy, či kolegyně na tyto pracovní pozice:

Pracovník v prodejně moto-příslušenství a doplňků

Typ pracovního poměru: HPPMísto práce: LiberecObor: obchod/prodejNástup: IhnedPlat: 19.000,- - 29.000,- Kč

Náplň práce

  • Práce se zbožím
  • Příprava náhradních dílů
  • Péče o sklad
  • Zadávání inzerce

Požadujeme

  • Muž, ochota pracovat, dále se zdokonalovat, příjemné vystupování, loajalita, ZODPOVĚDNOST. Klasické znalosti práce s PC. NENÍ NUTNOSTÍ znalost motocyklů, čtyřkolek a zboží tohoto zaměření! Zaškolíme, naučíme! Bydliště v LBC výhodou.
    Požadované vzdělání: není rozhodující

Nabízíme

  • Bonusy po zapracování, dobrých výsledcích, znalosti oboru. Možnost platového i profesního růstu.

Dotazy a životopisy vč. fotografie zasílat: adela@outdoor-liberec.cz

ASISTENTKA PRODEJE/PRODAVAČKA, VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PŘES ESHOP

Typ pracovního poměru:HPPMísto práce:LiberecNástup:IhnedPlat: 19.000,- - 26.000,- Kč

Náplň práce

  • Prodej street/fashion a MX oblečení FOX
  • Prodej moto-oblečení (oblečení, helmy, rukavice,boty...) ZAŠKOLÍME!
  • Obsluha a komunikace se zákazníky
  • Vyřizování objednávek přes eshop
  • Práce se zbožím, udržování pořádku

Požadujeme

  • pracovitost, myšlení u práce, bezúhonnost, chuť dále se zdokonalovat,loajalitu,zodpovědnost.. PRAXE NENÍ NUTNÁ! Zaškolíme!
  • Vzdělání není rozhodující

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení, možnost bonusů po zaškolení, možnost platového i profesního růstu, férové jednání, účast na zajímavých akcích.

Dotazy a životopisy vč. fotografie zasíleje na: adela@outdoor-liberec.cz

Prodejce čtyřkolek a motocyklů

Typ pracovního poměru:HPPMísto práce:LiberecNástup:IhnedPlat: 29.000,- -45.000,-Kč

Náplň práce

  • Prodej nových čtyřkolek a motocyklů a s nimi spojeného příslušenství a ochranných doplňků. Obsluha a komunikace se zákazníky, práce se zbožím, prodej zboží. Kreativní práce. Zaškolíme!Provozovna Liberec.

Požadujeme

  • ochota pracovat, dále se zdokonalovat, komunikativnost, příjemné vystupování, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita. Klasické znalosti práce s PC. Znalosti motocyklů, čtyřkolek a zboží tohoto zaměření výhodou – není nutností ! Zaškolíme, naučíme! Bydliště v Lbc výhodou.

Nabízíme

Dotazy a životopisy vč. fotografie zasíleje na: adela@outdoor-liberec.cz nebo tel.: +420 774 940 104

dozvědět více o pozici

Sdělte nám o sobě více, životopisy zasílejte nejlépe včetně fotografie