Access Motor 850i 4X4 SPZ

Objem: 850 ccm
Vyrobeno: 2019
Výkon: 43 kW
Možnost odpočtu DPH Možnost splátek/leasingu
Kč 179.990,-
Mám zájem o tento stroj
img

Access Motor 850i 4x4 SPZ

Barvy: černá, bílá

Prohlédněte si nabídku pracovních vozíků a přívěsů k této čtyřkolce. 

 

Vlajková loď značky Access přichází s moderní technikou a jedním z nejsilnějších motorů ve třídě. Přidejte k tomu líbivý design s velkoplošnými světlomety, vyspělé technologie, vysokou praktičnost a spolehlivost, a dostanete jednu z nejatraktivnějších nabídek na trhu. Obratný podvozek přesně reaguje na povely řízení, jízda je velmi příjemná a pohodlná. Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu si poradí s každou terénní výzvou. Bohatá výbava v ceně zahrnuje atraktivní 14" alu kola, moderní LED osvětlení, tažné zařízení, naviják 2500lbs a robustní nosiče zavazadel vpředu i vzadu.

 

Nejsilnější motor ve své třídě

Motor modelu MAX 800 EFI je nejen nejsilnější motor značky Access, ale zároveň i jedním z nejsilnějších jednoválců ve své třídě. Vynikající čtyřtaktní jednoválec 781cc má více než dostatek výkonu, mohutný točivý moment a vysokou tažnou sílu. Vyvažovací hřídel spolehlivě eliminuje nepříjemné vibrace a dává motoru velmi kultivovaný běh. Optimální složení směsi, nízké emise a spolehlivé startování i při nízkých teplotách zajišťuje moderní elektronické vstřikování paliva Bosch.

 

Pohon 2WD/4WD s uzávěrkou diferenciálu

Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 s elektricky ovládanou uzávěrkou předního diferenciálu vás dostane z každé šlamastiky. Optimální přenos výkonu zajišťuje automatická dvourychlostní převodovka se zpátečkou, motorovou brzdou a odstředivou spojkou, která výrazně prodlužuje životnost řemene. Převodovka zároveň zajišťuje neustále optimálně napnutý hnací řemen a minimalizuje tak jeho opotřebení.

 

Příjemně ovladatelný podvozek

Snadné řízení, vysoká obratnost a úžasná průchodnost terénem - podvozek Accessu Max 800 EFI patří k nejlepším čtyřkolkovým podvozkům vůbec. Lehký a robustní rám s nízkou hmotností, nízko položené těžiště s vysokou světlou výškou, hravá obratnost a malý poloměr otáčení dávají čtyřkolce vynikající jízdní vlastnosti. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena ve dvojitých lichoběžníkových ramenech s velkými zdvihy pérování; komfortně nastavené odpružení je pětipolohově seřiditelné.

 

Kotoučové brzdy na všech kolech

Čtyři velké brzdové kotouče s tvarovanými „wave“ kotouči zajišťují účinný, přesvědčivý a přesně dávkovatelný brzdný účinek. Společně s pancéřovanými hadicemi tak brzdy zaručují spolehlivé brzdění v každé situaci. Při sjíždění kopců vám navíc pomáhá i účinná motorová brzda.

 

Multifunkční LCD displej

Moderní přehledný multifunkční LCD displej poskytuje všechny potřebné informace. Displej obsahuje digitální rychloměr, analogový otáčkoměr, palubní hodiny, celkové i denní počítadlo kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolku EFI, kontrolku omezovače otáček, kontrolku pohonu 2WD/4WD, kontrolku uzávěrky diferenciálu, palivoměr a kontrolky blikačů.

 

Naviják 2500 lbs

Spolehlivý elektrický 12V naviják s vysokou tažnou silou 2500 lbs a ocelovým 15m lanem má dostatek síly na vytažení čtyřkolky z každé situace. Dálkové ovládání navijáku na řídítkách.

 

Pneumatiky Maxxis Bighorn a hliníkové disky

Šestiplátnové pneumatiky Maxxis Bighorn (26") poskytují ideální trakci v každém terénu a vysokou odolnost proti průrazu. Radiální konstrukce poskytuje výborné tlumení nárazů při jízdě a umožňuje celkově hladkou jízdu. Nesměrový vzorek má předvídatelné chování a dává jezdci maximální důvěru v zatáčkách a prudkých výjezdech. Atraktivní 14palcové disky z lehkých slitin podtrhují elegantní design této čtyřkolky.

 

Přední a zadní nosič zavazadel

Na masivní přední a zadní nosiče zavazadel z vysoce pevné oceli naložíte vše, co potřebujete pro vaší celodenní profesionální práci nebo na výletě. Povrchová úprava kvalitní práškovou barvou zvyšuje odolnost nosičů proti korozi.

 

Tažné zařízení

Access Max s velkým točivým momentem a pohonem všech kol má více než dostatek síly pro tažení těžkých přívěsů a pracovního příslušenství. Pevně přišroubovaná koule přispívá k vysoké tuhosti celé soupravy.

 

Motor

Typ motoru:

 

čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI

Objem:

 

781 ccm

Max. výkon:

 

43 kW (off road)

Vrtání x zdvih:

 

104.0 x 92.0 mm

Zapalování:

 

CDI

Chlazení:

 

kapalinové, elektrický ventilátor

 

Hnací systém

Pohon:

 

2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný

Převodovka:

 

automatická, CVT, variátor se zpátečkou (L/H/N/R)

Uzávěrka př. diferenciálu:

 

ano, elektrické ovládání

Koncový převod:

 

kardanem

 

Podvozek

Zavěšení přední:

 

nezávislá dvojitá A-ramena

Zavěšení zadní:

 

nezávislá dvojitá A-ramena

Pérování přední:

 

hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin

Pérování zadní:

 

hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin

Zdvih pérování P/Z:

 

254 mm / 254 mm

Brzdy přední:

 

2x hydraulická kotoučová

Brzdy zadní:

 

2x hydraulická kotoučová

Pneu přední:

 

AT 26 x  8 - 14

Pneu zadní:

 

AT 26 x 10 - 14

 

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:

 

2250 mm

Celková šířka:

 

1200 mm

Celková výška:

 

1252 mm

Světlá výška:

 

300 mm

Rozvor:

 

1260 mm

Suchá hmotnost:

 

344 kg

Provozní hmotnost:

 

419 kg

Palivová nádrž:

 

21 litrů

 

Ostatní vlastnosti

Tachometr / otáčkoměr:

 

analogový / digitální

 

Legislativa a osvědčení

Homologace:

 

ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)

Registrační značka (SPZ):

 

v ceně (při předání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

 

Výbava

14palcové hliníkové disky kol, pneumatiky Maxxis Bighorn, homologované tažné zařízení, výkonný naviják 2500 lbs, přední a zadní nosič zavazadel, přední ochranný rám

Máte zájem o tento stroj? Nebo chcete více informací?
Zavolejte nám nebo napište.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám odpovíme